Ankara Çıkışlı Günübirlik ve Konaklamalı Turlar

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu...

EN İYİ FİYAT
 • Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu: 3 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu: 3 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu: 3 Gece Otel Konaklamalı
 • Likya Antik Kenti
 • Adrasan Koyu
 • Olympos Antik Kenti
 • Suluada Tekne Turu
 • Çıralı Yanartaş Turu
 • Tam Gün Tekne Turu
3 Gece Otel Konaklamalı

Antik Likya’nın en önemli liman kentlerinden birisi olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ankara, Polatlı, Afyon, Burdur, Olympos

Aritta Tur Kalkış Noktaları

23.30 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
23.35 Bahçelievler Milli Kütüphane
23.40 Söğütözü Armada Önü
23.45 Bilkent Köprüsü Altı
23.50 Ümitköy Köprüsü Altı
23.55 Koru Sitesi Migros Karşısı
00.00 Yaşamkent Bp Benzinlik

 ANKARA – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – KEMER AURA CLUB veya İNFERNO CLUB

Siz değerli misafirlerimizle Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muza belirtilen saat ve duraklarda buluşarak başlıyoruz. Gece yolculuğunun ardından 3 gece konaklama yapacağımız Tatilya Pansiyon 'a ulaşıyoruz. Misafirlerimiz 14.00’a kadar , pansiyonumuzun cafe ve restoran hizmetlerinden faydalanabilir, odalarında dinlenebilirler. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat: 14:00 da pansiyon önünde buluşarak tarih kokan Olympos Antik Kenti'ni gezmeye gidiyoruz. Misafirlerimiz Antik Kent Gezimizin ardından Olympos Tepesine çıkarak fotoğraf çekimi için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın hemen ardından Olympos Plajına iniyor ve kendimizi sulara bırakıyoruz. Akşam saatlerinde pansiyonumuza geçerek akşam yemeğimizi alıyor ve odalarımıza geçiyoruz. Olympos Adrasan Tatil Turumuzun ilk gecesinde dileyen misafirlerimiz exta olarak düzenleyeceğimiz İnferno Club veya Aura Club etkinliklerimize katılabilirler. Akşam yemeğinin ardından extra etkinliğimize katılacak misafirlerimiz rehberimizin vereceği saatte pansiyonumuzun önünce buluşarak Kemer’e geçiş yapıyoruz. Eğlenceli club etkinliğimizin ardından Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzun ilk gününü tamamlayarak pansiyonumuza geçiyoruz.

Kahvaltı: Tatilya Pansiyon  / Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı (Ücrete Dahil Değildir)
Öğle Yemeği:  (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Tatilya Pansiyon (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Olympos - Tatilya PansiyonKonaklama: Olympos Otelleri

2.

Gün
Adrasan Plajı, Suluada Tekne Turu, Yanartaş 2 gün programını görmek için tıklayınız

Olympos, Adrasan, Adrasan Plajı, Suluada Tekne Turu, Yanartaş

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzda, sabah açık büfe kahvaltımızın ardından turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Adrasan Limanı’na hareket ederek isteğe bağlı olan Suluada Tekne Turumuzu organize ediyoruz. Saat 10:30 - 17:00 saatleri arasında berrak koyları ile dikkat çeken Suluada Tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz.  Turumuzda bu berrak koyların tadını çıkarmanız için sizlere yüzme molaları veriyoruz. Akşam saatlerine kadar sırasıyla tüm koyları gezerek sizlere yüzmek için bolca serbest zaman tanıyoruz. Olympos Turumuzda gün içerisinde eğlencenin, müziğin ve yüzme etkinliklerinin bol olduğu bir günün ardından, çay ve meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyoruz.( Extra )olarak düzenleyeceğimiz Suluada Tekne turumuza katılmayacak misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, Olympos Plajına geçerek burada vakit geçirebilirler. Belirtilen programımızın ardından akşam yemeği ve konaklama ihtiyacımız için pansiyonumuza geçiyoruz. Akşam yemeğinin ardından Olympos Turumuzun 2. Gününde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenleyeceğimiz Yanartaş Turumuza katılabilirler. Yanartaş Turumuza katılacak misafirlerimiz ile Çıralı Bölgesine geçiyoruz. Yanartaş Turumuzun ardından  Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzun ikinci gününü tamamlayarak tekrar pansiyonumuza geçiyoruz.

Kahvaltı: Tatilya Pansiyon / Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı (Ücrete Dahil Dahildir)
Öğle Yemeği: (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Tatilya Pansiyon (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Olympos - Tatilya PansiyonKonaklama: Olympos Otelleri

3.

Gün
Adrasan Plajı, Su Sporları, Mehtap Turu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Olympos, Adrasan, Adrasan Plajı, Su Sporları, Mehtap Turu

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzda açık büfe kahvaltımızın ardından Olympos Turumuzun üçüncü gününe merhaba diyoruz. Aracımız da buluşarak Adrasan Plajına geçiyoruz. Adrasan Plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, su sporları aktivitelerinden yararlanabilir, bölgede ki restoranlarda yeme – içme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz doğa içerisinde bulunan pansiyonumuzda vakit geçirebilir, yürüme mesafesinde bulunan Olympos Plajında güneşlenebilir ve tam gün denizin keyfini çıkarabilirler. Akşam saatlerinde tekrardan aracımız da buluşarak pansiyonumuza geçiyoruz. Tüm gün süren deniz & havuz keyfimizin ardından akşam yemeğimizi alarak odalarımıza geçiyoruz. Olympos Turumuzun 3. Gününde dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinin ardından extra olarak düzenleyeceğimiz Mehtap Turumuza katılabilirler. Mehtap Turumuz için pansiyonumuz önünde buluşarak Adrasan’a geçiyor, mehtabı seyretmek üzere teknemiz ile açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Mehtap Turumuz da denize de girebilirler. Mehtap Turunun ardından Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzun 3. Gününü tamamlayarak pansiyonumuza geçiyoruz. 

Kahvaltı: Tatilya Pansiyon / Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı (Ücrete Dahil Dahildir)
Öğle Yemeği: (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Tatilya Pansiyon (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Olympos - Tatilya PansiyonKonaklama: Olympos Otelleri

4.

Gün
Olympos, Ankara 4 gün programını görmek için tıklayınız

OLYMPOS – ANKARA

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu'muzun son gününde açık büfe kahvaltımızın ardından Saat 10:00 civarında odalarımızı boşaltarak, oda anahtarlarımızı teslim ediyor ve bölgeye veda ediyoruz. Olympos Turumuzu bu noktada sonlandırıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. Bir Sonraki Aritta Tur Organizasyon ve Turlarında Buluşmak Üzere...

Kahvaltı: Tatilya Pansiyon / Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı (Ücrete Dahil Dahildir)
Öğle Yemeği: (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: 
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Yüzme Turu Sirküsü, Yayınlandığı 17.04.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Güvencesi
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Mehtap Turu (Ekstra:75.TL)
• Tekne, Yat Turu (Ekstra:120.TL)
• Yanartaş Gezisi (Ekstra:35.TL)
• Adrassan Gezisi (Ekstra:30.TL)
• Tahtalı Dağı Gezisi (Ekstra:100.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Gündür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.
Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#OLY-3G-O
LOKASYON:
Antalya (Ankara, Polatlı çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23.30 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi 23.35 Bahçelievler Milli Kütüphane 23.40 Söğütözü Armada Önü 23.45 Bilkent Köprüsü Altı 23.50 Ümitköy Köprüsü Altı 23.55 Koru Sitesi Migros Karşısı 00.00 Yaşamkent Bp Benzinlik
BİTİŞ:
Yaşamkent Bp Benzinlik Koru Sitesi Migros Önü Ümitköy Köprüsü Altı Bilkent Köprüsü Altı Söğütözü Armada Karşısı Bahçelievler Milli Kütüphane ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
İPTAL POLİTİKASI:
Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Aritta Tur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Aritta Tur sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Aritta Tur kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberi tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Kültür Turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır. Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir. Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Aritta Tur ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 16/04/2021 tarihinde hazırlanmıştır.

TARİH VE FİYATLAR

890TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

arittatur@gmail.com
+905451700202
Korkutreis Mah. Necatibey Cad.Sezenler Sok. Güneş APT. NO:1 DAİRE :5 KIZILAY/ ANKARA
    Korkutreis Mah. Necatibey Cad. Güneş APT. NO:1 DAİRE :5 KIZILAY/ ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.