EN İYİ FİYAT
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
 • Atv Turu, Göreme Panorama
 • Tuz Gölü, Asmalı Konak
 • Çanak Çömlek ve Onyx Atölyeleri
 • Paşabağları, Üç Güzeller
 • Balon Turu veya Balon İzleme Turu
 • Ihlara Vadisi ve Yeraltı Şehiri
Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz

 Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu

Ihlara, Yeraltı Şehri, Güvercinlik Vadisi, Develi Vadi, Üç Güzeller
Balon Turu, Göreme Müze, Onyx ve Çanak Atölyesi, Hacıbektaş

Çıkış - Dönüş Saatleri

Ankara'dan Çıkış Günü ve Saati : 07:00
Ankara'ya Dönüş Günü ve Saati : 23:00

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Yeraltı Şehri, Güvercinlik, Atv Turu, Develi Vadi, Asmalı Konak 1 gün programını görmek için tıklayınız

Aritta Tur Kalkış Noktaları

07:00 Meşrutiyet Cd. Mado Önü
07:05 Sıhhiye Köprüsü Altından
07:10 Anka Mall Emniyet Tarafı
07:15 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
07:25 Taurus Alışveriş Merkezi
07:45 Gölbaşı Pak Otel Yanı Bp

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından  Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Bagel Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda Tuz Gölü’nü Panoramik görerek, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine varıyoruz. ilk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Yeraltı Şehri olacak. Gezimizin bitiminde, Uçhisar Kalesi’ni Panoramik görebileceğimiz Güvercinlik Vadisi’nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği ve Fotoğraf Molası sonrasında, Sütte, Çifte Kavrulmuş Meşhur Kabak Çekirdeği tadımına gideceğiz. Akik'in bir alt türü olan Onyx Taşının özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler almak için Onyx Taş Atölyesine gidiyoruz. Ardından Kapadokya’nın Kuşbakışı Görüntüsünde Muhteşem Fotoğraflar için Göreme Panaroma’da fotoğraf molası veriyoruz ve adrenalin dolu Atv turumuzda Aşıklar Tepesi dahil Kapadokya’nın en güzel noktaları görüp, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Atv turu ardından Avanos’ta Kızılırmak’ın kırmızı çamurundan yapılan çanak çömlek ile ilgili bilgiler alıyoruz. Rumların yaşadığı dönemde Prokopia olarak bilinen Ürgüp’ü panoramik görüp, Asmalı Konak dizisinin çekimlerinin yapıldığı konağı geziyoruz. Ardından, şarapları ile meşhur Turasan şarap evini gezdikten sonrası alışverişimizi yaparak Otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Not: Dileyen Misafirlerimiz, Akşam Yemeği Sonrası Kapadokya’nın Olmazsa Olmazı Türk Gecesi* Organizasyonumuza (Ekstra) Katılabilirler.

Kahvaltı: Araç İçi Bagel Box Kahvaltı Paketi (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Uçhisar - Bindallı Restoran / Açık Büfe Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Konaklama: emin koçak Vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Kapadokya Otelleri

2.

Gün
Balon Turu, Göreme Müze, Onyx ve Çanak Atölyesi, Ihlara Vadisi 2 gün programını görmek için tıklayınız

 Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu'muzun 2. Gününde, Dileyen Misafirlerimiz Kahvaltı Öncesi Kapadokya'yı Yukarıdan izleyebileceğiniz Balon Turu (Ekstra), Kapadokya'yı Balonlar ile fotoğraflamak için Balon İzleme Turu (Ekstra) Organizasyonumuza Katılabilirler. Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, İlk olarak Göreme Açık Hava Müzesi’ne ulaşacağız. Rehberimizin anlatımları sonrasında vereceğimiz Molada, Kaya Kiliselerini (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kiliseyi, Yemekhane’yi, Mutfak ve Kileri gezebilirsiniz. Sonrasında, Erciyes Dağı ve Kapadokya Manzarası ile hayran kalacağınız Göreme Panaroma’da fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında bir çok peribacası çeşidi olan, Aziz Simeon Vadisi de denilen Paşabağları Müzesi’ne ulaşacağız. Peribacaları’nın içine girip Fotoğraflar çekebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Son durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu Ihlara Vadis’ne ulaşıyoruz. Vadi içinde yapacağımız Kısa yürüyüş esnasında Hz. İsa'nın Bağdaş Kurmuş olarak resimlendiği Dünya’da tek kilise olan Yılanlı Kiliseyi de görerek Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ArittaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Avanos -Uranos Restoran / Çömlek Kebabı Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Aksaray - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır. (Dahil Değildir)

 Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.05.2023 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Turizm Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Tüm Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• 450.TL Türk Gecesi
• 90.TL Balon İzleme
• 350.TL Atv Safari Aracı
• 300.TL 20 Dak. At Binme

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu;

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa
Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KPD-1G-O
LOKASYON:
Kapadokya (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 Meşrutiyet Cd. Mado Önü
07:05 Sıhhiye Köprüsü Altından
07:10 Anka Mall Emniyet Tarafı
07:15 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
07:25 Taurus Alışveriş Merkezi
07:45 Gölbaşı Pak Otel Yanı Bp
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.
- Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır.
- Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

     

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125