Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Karadeniz Yaylaları Ve Batum Turu

  Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  5 Gün
  Otobus
  9.990TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 26 Haziran
 • Batı Karadeniz Turu

  Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuza Hoşgeldiniz
  2 Gün
  Otobus
  3.600TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 22 Haziran
 • İYİ SEÇİM!

  Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu

  Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kuzeyin Yıldızı Karadeniz Turu Az Zamanda Karadeniz'i Baştan Başa Gezmek, Yaşamak İçin Bulunmaz Bir Fırsat Sunuyoruz.
  5 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Fırtına Gibi Karadeniz Turu

  Ankara Çıkışlı 3 Gece Otel Konaklamalı Fırtına Gibi Karadeniz Turu Az Zamanda Karadeniz'i Baştan Başa Gezmek, Yaşamak İçin Bulunmaz Bir Fırsat Sunuyoruz.
  4 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları;

Karadeniz Turu Nedir?
Karadeniz Turu, popüler turistik destinasyonlar arasında yer alan bir gezi türüdür. Türkiye'nin faydalarını içeren Karadeniz Bölgesini izlemek isteyenler tarafından tercih edilir. Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel mekanları, lezzetli yemekleri ve misafirperver insanları ile Karadeniz Turu, her yıl yüz binlerce turisti ağırlamaktadır.
Karadeniz Bölgesi kaçırmamanız gereken güzel şehirlerle doludur. Sizlere önerimiz Trabzon, Rize, Samsun, Ordu ve Artvin şehirlerini ziyaret etmeniz, Bu şehirlerde tarihi eserler , yöresel yemekler ve geleneksel el sanatlarısatan dükkanlar bulabilirsiniz. Şelalerleri, dağları,ormanları ve berrak dereleri ile Karadeniz Bölgesi doğa severler için ideal bir yerdir. Zigana dağına tırmanış yapabilir, Ayder Yaylası yakınlarındaki farklı büyüklükteki şelaleleri ziyaret edebilirsiniz.
Karadeniz Turuna Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır? 
- Şarj Aleti
- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı
- PowerBank
- Şemsiye
- Ağrı Kesici
- Fotoğraf Makinesi
- Yedek Kıyafetler
- Güneş Gözlüğü
- Yeni,Çipli,Resimli Kimlik Kartı
- Sırt Çantası
- Yağmurluk

Karadeniz'deki Görülecek Yerler
Karadeniz turu sırasında gezilebilecek pek çok yer bulunmaktadır. İşte sizin için hazırladığımız birkaç seçenek
Yaylalar
Karadeniz Bölgesi olarak bilinen yerlerdeki yaylalar zengin bitki örtüsüne sahiptir. Yöresel lezzetleri tadabileceginiz yayla evlerinde yemek yiyebilir ve temiz havada yürüşler yapabilirsiniz. ayder yaylası, Uzun göl Yaylası ve Maçahel Yaylası sizin için ideal yerlerdir.
Uzungöl
Trabzon'un Çaykara ilçesi sınırları içinde yer alan Uzungöl, Karadeniz turunun vazgeçilmez rotalarının başında gelir. Yeşilliklerin arasında yer alan göl, berrak suyuna yansıyan doğal güzellikleri ile boyutlarının hafızalarına kazınır.
Sümela Manastırı
Trabzon'un Maçka ilçesi sınırları içinde yer alan Sümela Manastırı, 4. yüzyılda inşa edilmiş Karadeniz'in en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir.
AyderYaylası
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan AyderYaylası, doğal güzellikleri, kaplıcaları ve şirin evleri ile büyümesini büyüler.
Karadeniz'e Özgü Yemekleri
Karadeniz Bölgesi, Köklü yemek kültürüyle tanınır. Mis gibi çayları, laz böreği, hamsili piav, mısır ekmeği, kuymak gibi yöresel lezzet deneyebilirsiniz. Karadeniz turu sırasında, yöreye özgü birçok lezzeti denemeden dönmemelisiniz. İşte o lezzetler:
Hamsi Tava
Karadeniz turunda denemeniz gereken ilk yemek, Hamsi Tavadır. Karalahana, norveç ekmeği, kızartılmış lahana, soğan, sarımsak, zeytinyağı ve hamsiden yapılan bu yemek Karadeniz'in vazgeçilmez lezzetlerinden biridir.
Karadeniz Pidesi
Karadeniz Pidesi, yuvarlak bir ekmek olup içinde çeşitli unsurlar bulunur. Domates, biber, peynir, ıspanak, kıyma veya karides karışımları yaygın olarak kullanılır.
Kuymak
Trabzonlu kuymak deliğinde birleşen, hafif tatlımsı bir peynir ve en az bir kilo alımından yapılan enfes bir yemektir.
Karadeniz turu boyunca keşfedilecek daha birçok yer ve tat vardır. Bu yazıda belirtilenler, sadece tur sırasında görebileceğiniz birkaç seçenek, daha kapsamlı bir gezi yapmak isteyenler için daha fazla seçenek mevcuttur.
Hangi İllerden Karadeniz Turu Çıkışınız Var?
- Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)
- Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (4 Gece – 5 Gün)
- İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (4 Gece – 5 Gün)

-İzmir Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)
- Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)
- Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)
- Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turuna (3 Gece – 4 Gün)
Karadeniz'deki Görülecek Yerler;
Karadeniz turu sırasında gezilebilecek pek çok yer bulunmaktadır. İşte sizin için hazırladığımız;

 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turları
Sümela Mnastırı, Altındere Milli Parkı, Vatan Çay Fabrikası, Çaykara, Uzungöl,  Seyir Terası, Kom Kafe, Sürmene Sis Dağı, Sürmene, Batum, Orta Camii, Altın Post Anıtı Posedion Meydanı, Piazza Meydanı, Ali ve Nino Heykeli, Ters Restoran, Batum Bulvarı, Batum Sahili, Çeymacukur Yaylası, Çinçiva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi-, Şimşir Ormanları, Çat Vadisi, Elevit Yaylası, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder Yaylası, Çeçeva Çay Bahçesi, Bıçak Atolyesi, Ayasofya Müzesi, Yöresel Şarküteri, Ordu Boztepe

4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları
Trabzon, Maçka, Sümela Manastırı, Uzungöl, Artvin Borçka, Karagöl, Sarp Kapısı, Gürcistan Batum, Gonio Kalesi, Orta Camii, Nicholas Kilisesi, Avrupa Meydanı  Medea Heykeli, Ali ve Nino, Alfabe Kulesi, Rize Çamlıhemşin, Zilkale, Şenyuva Köprü , Palovit Şelalesi , Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Atatürk Köşkü, Ayasofya Camii  Giresun Adası (panaromik), Giresun Kalesi (panaromik), Ordu Boztepe (teleferik), Samsun Bandırma Vapuru, Onur Anıti, Tütün İskelesi, Amasya, Arkeoloji Etnoğrafya Müzesi , Beyazıd Külliyesi , Yalıboyu Evleri , Şehzadeler Parki , Hazeranlar Konağ , Yeşilırmak Vadisi , Kralkaya Mezarları(panaromik)

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125