Ankara Çıkışlı Günübirlik Yüzme Turları

Çıkış Tarihi
ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YÜZME TURLARI LİSTELENİYOR
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Çakraz Yüzme Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Çakraz Yüzme Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  1 Gün
  Otobus
  990TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Amasra Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Çeşm-i Cihan Amasra Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz.
  -%25
  1 Gün
  Otobus
  990TL
  1.320TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Filyos Yüzme Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Filyos Yüzme Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  -%15
  1 Gün
  Otobus
  990TL
  1.165TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Türkiye'nin başkenti Ankara, bir deniz kenti olmasa da birçok insan deniz tatili yapmak için farklı yerlere gitmek isteyebilir. Ankara'dan çıkışlı deniz turları, denize özlem duyanların tatil planları için ideal bir seçenek olabilir.
Ankara'dan çıkışlı birçok deniz turu düzenlenmektedir. Vakitleri kısıtlı olan kişiler için özellikle Günübirlik deniz turlarını tavsiye ederiz. 
Ankara Çıkışlı Günübirlik Deniz Turuna Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır? 
Mayo, Bikini, Güneş Kremi, Havlu, Terlik, Güneş Gözlüğü
Ankara Çıkışlı Günübirlik Deniz Turları Hangileridir.
Ankara Çıkışlı Filyos Turu ;
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde bulunur. Filyos Çayı’nın batısında, oldukça geniş bir kumsal alan bulunmaktadır. Filyos Plajı’nda, Abacık Mevkii’nden kaleye kadar denize girme imkânı mevcuttur. Plaj, limanın her iki yanında yer alan plaj yaklaşık 2 kilometrelere uzunluktadır. Çevrede otel mevcuttur. Yeşilin mavi ile buluştuğu plaj hemen yanı başında Tios Antik Kentine ait tarihi kalıntılarla süslenmiştir. Tios antik kentine ait tiyatroyu, su kemerini ve kale önemli turizm alanlarıdır. Filyos plajı,Karadenizin en iyi en büyük en muazzam plajı.
Filyos Limanı neden önemli?
Filyos Limanı ve Vadisi Projesi'nden ekonomik beklenti büyük Karadeniz hinterlandının en önemli deniz kapısı niteliği taşıyan Filyos Limanı'nın, bölgesel deniz ticaretinin yeni merkezlerinden olması hedefleniyor. Filyos Limanı'nın sadece Zonguldak'ın değil, başta Karabük ve Bartın olmak üzere tüm Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun ana ihracat merkezi haline dönüşeceği öngörülüyor.
Filyos sahilinde ne yiyebilirsiniz.
Karışık Balık yiyebilirsiniz.
Ankara Çıkışlı Amasra Çakraz Turu;
Çakraz Plajı, ilçenin en çok tercih edilen ve bilinen plajlarından biridir. Turkuaz mavisi denizi ve altın sarısı kumu ile dikkat çeken plajın uzunluğu ortalama 1,5 km'dir. Denizi temiz ve berraktır. Plaj bölümü kum ile kaplı olmakla birlikte denizin dibi de kumludur. Doğa yürüyüşünü, eşsiz manzaralar seyretmeyi seviyorsanız Çakraz çevresindeki kayalıklar tam sizlere göre, doğanın içerisinde yürüyüş yollarını keşfedebilir ve organik köy hayatını yaşayabilirsiniz.
Amasra Çakraz Turunda ne yiyebilirsiniz;
Balık yiyebilirsiniz
Ankara Çıkışlı Amasra Turu;
Amasra Plajları
Küçük olması ve kalabalık olması nedeniyle bu plajı deniz için tercih etmek istemeyebilirsiniz. Şezlong ve şemsiye ihtiyacınız için bu plajdaki işletmelerden istifade edebilirsiniz. Plaj, şehrin tam ortasında olduğu için yeme-içme ihtiyacınız için şehir merkezindeki restoranlardan yararlanabilirsiniz.
Amasra'da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler,
Amasra Kalesi. Amasra Kalesi, ilçe merkezinde bulunmaktadır.
Amasra da Ne Yiyebilirsiniz.
Amasra'ya özgü yöresel lezzetleri bir arada tadabileceğiniz, Amasra yerlisinin uğrak noktası Amasra Sofrası balık çeşitleri, et ve tavuk ızgaraları özellikle de Amasra pidesi ve yanında meşhur salatası ile sıkça tercih edilen mekanlar arasında.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125