Ankara Çıkışlı Günübirlik ve Konaklamalı Turlar
    KAYIT   |
 Türkçe | ₺
EN İYİ FİYAT
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda ve Pamukkale Turu: 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Pamukkale Travertenleri
 • Serinhisar, Salda Gölü
 • Kaklık Mağarası, Tekstil Fabrikası
 • Cehennemin Giriş Kapısı
 • Hierapolis Antik Kenti, Kleopatra Havuzu
 • Kuyucak, Lavanta Bahçeleri
1 Gece Otel Konaklamalı

Saplarıyla Birlikte Toplanan Çiçekler, Demet Halinde Bağlanıp Gölge Bir Yere Asılarak Kurutulur. İyice Kuruduktan Sonra Çiçekler Saptan Ufalanarak Ayrılır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kaklık Mağarası, Kleopatra Havuzu, Pamukkale Travertenleri 1 gün programını görmek için tıklayınız

Kaklık Mağarası, Tekstil Fabrikası, Hierapolis Antik Kenti, Kleopatra Havuzu, Pamukkale Travertenleri

Aritta Tur Kalkış Noktaları

00:15 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi Önü
00:30 Anka Mall, Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak
00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi
00:50 Ümitköy Kavş. Köprüsü Altı
01:00 Yaşamkent Kent Kavş. Bp İst

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri, Salda ve Pamukkale Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Sivrihisar istikametini kullanarak, güzergâhımız üzerinde vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası devamında, damlataşı, sarkıtları ve dikitleriyle süslü, eşine rastlanmaz güzellikte olan, Küçük Pamukkale veya Mağara Pamukkale olarak adlandırılmış Kaklık Mağarasına ulaşıp, içerisinde bol miktarda termal su bulunan, berrak, renksiz ve kükürt kokulu olan suyunun, bazı cilt hastalıklarına iyi geldiği bilinen Kaklık Mağarası’nda ki ziyaretimizin bitiminde, Tekstiliyle ünlü Denizli ilimizin meşhur tekstil fabrika satış noktalarında ulaşıyoruz. Alışveriş Molası ardından vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Pamukkale'ye ulaşarak Bergama Krallarından II. Eumenes tarafından kurulan Hierapolis Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Hamam Binası, Nekropol Alanı ve Latrin Binası, Apollon Tapınağı ve Cehennemin Giriş Kapısını da ziyaret edip, Anadolu’nun farklı yerlerinden gelip Sağlık ve Güzellik arayan kişiler tarafından ziyaret edilmiş Hierapolis’te, binlerce yıl öncesindeki antik dünyanın insanlarının yüzdüğü, Kleopatra'nın da yüzdüğüne inanılan Antik Havuz’da vereceğimiz Mola bitiminde bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan, Büyük Menderes havzasında termal suların oluşturduğu bir görsel şölen, Çoban Endymion ile Ay Tanrıçası Selene’nin aşkının ürünü Travertenlere ulaşıyoruz. Beyaz Cennet Pamukkale Traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın bitiminde Travertenler'den ayrılarak Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen Misafirlerimiz (Ekstra) Balon Turu'na katılabilir veya (Ekstra) Yamaç Paraşütü Yapabilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Dinar - Akdeniz Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Ücrete Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Pamukkale - White Heaven / Açık Büfe Menü (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır. 
Konaklama: Pamukkale / Tripolis Hotel vb.Konaklama: Pamukkale Otelleri

2.

Gün
Serinhisar, Salda Gölü, Kuyucak, Lavanta Bahçeleri 2 gün programını görmek için tıklayınız

Serinhisar, Salda Gölü, Burdur Gölü, Kuyucak, Lavanta Bahçeleri, Afyon, Sivrihisar, Polatlı, Ankara

Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri, Salda ve Pamukkale Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Türkiye'nin Nohut ihtiyacının %80'inin karşılandığı, "Leblebi'nin Başkenti" olarak bilinen Serinhisar'da Leblebi Çarşısına uğruyoruz ve rehberimizin belirlediği buluşma saatinde toplanıp yönümüzü Türkiye'nin Maldivleri denilen, Türkiye’nin Saldivleri olarak da bilinen, küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik Salda Gölü'ne çeviriyoruz. Salda Gölü'ne vardığımızda bizi karşılayan Cennet’te doya doya geçireceğimiz vaktin ardından etrafa güzel kokular saçan, görüntüsüyle büyüleyen ve hayatınızın en renkli fotoğraflarını çekeceğiniz Lavanta Bahçelerini gezme şansını yakalayacağımız Kuyucak Köyü’ne varıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Mayıs, Haziran ayları arasında, birçok renkte çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalımsı Lavanta kokularını hissederek gezmenin paha biçilemez atmosferini beraberce yaşayıp aynı zamanda harika fotoğraf karelerine imza attıktan sonra bölgeye özgü ürünleri satın alabilmeniz ve inceleyebilmeniz adına alışveriş molası veriyoruz. Köylülerin kendi ürettikleri, Lavanta Reçeli, Lavanta Suyu, Lavanta Özlü Kremler, Sabunlar, Losyonlar, 80 kg Lavanta'dan, 7 kg üretilen Lavanta Yağı ve evlerinize döndüğünüzde muhteşem kokuları yanınızda taşıyacak birçok gül aromalı ürün satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Yorucu ama keyifli geçen günün ardından Afyon, Polatlı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Aritta Tur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Kuyucak Köyü - Kezban Abla / Gözleme Menü (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Afyon - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Ücrete Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri, Salda ve Pamukkale Turu Sirküsü, Yayınlandığı 17.04.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Balon Turu (Ekstra:500.TL)
• Balon İzleme (Ekstra:50.TL)
• Yamaç Paraşütü (Ekstra:500.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa
Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#LVT-1G-O
LOKASYON:
Pamukkale (Ankara, Polatlı çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi Önü 00:30 Anka Mall, Emniyet Tarafı 00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak 00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi 00:50 Ümitköy Kavş. Köprüsü Altı 01:00 Yaşamkent Kent Kavş. Bp İst
BİTİŞ:
Yaşamkent Kent Kavş. Bp İst, Ümitköy Kavş. Köprüsü Altı, Kent Park Alışveriş Merkezi, Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı, Anka Mall, Emniyet Karşısı, ArittaTur Meşrutiyet Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. - Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir. Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

1.249TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Korkut Reis Mah. Necatibey Cad.Sezenler Sok.
    Güneş Apt. No:1 Daire:5
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.