İYİ SEÇİM!
  • Kaş Kalkan Turu: Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kaş Kalkan Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  • Kaş Kalkan Turu: Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kaş Kalkan Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  • Jeep Safari Keyfi
  • Fethiye Dalış Turu
  • Dalyan Tekne Turları
  • Akyaka Tekne Turu
  • Azmak Çayı Tekne Turu
  • Babadağ Yamaç Paraşütü
Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kaş Kalkan Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz

Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kaş Kalkan Turu 

Dalyan, Iztuzu Plajı, Kaunos Kral Mezarları, Fethiye, Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Yamaç Paraşütü
Fethiye, On İki Adalar Tekne Turu, Yüzme Molaları, Kayaköy, Yörük Pazarı, Fethiye Barlar Sokağı
Kelebekler Vadisi, Mavi Yolculuk Tekne Turu, Tam Gün Dalış Turu, Jeep Safari, Fethiye Barlar Sokağı
Saklıkent, Eşen Çayı, Karaçay, Patara Plajı, Kaputaş Plajı, Kalkan, Kaş, Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu, Kekova Adası, Batık Şehir
Gökova, Sualtı Mağaraları, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Azmak Çayı Manzarası, Sakar Geçidi, 

Çıkış - Dönüş Saatleri

Ankara'dan Çıkış Günü ve Saati : 22:00
Ankara'ya Dönüş Günü ve Saati : 23:30


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara, Polatlı, Afyon, Uşak 1 gün programını görmek için tıklayınız

Ankara, Polatlı, Afyon, Uşak

Aritta Tur Kalkış Noktaları

22:00 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
22:15 Anka Mall Avm Emniyet Tarafı
22:20 Aşti Önü Beray Büfe Yanı Durak
22:25 Kent Park Alışveriş Merk Önü
22:40 Ümitköy Kavşağı Köprüsü Altı
23:00 Y. Kent Kavşağı Bp İstasyonu
23:45 Polatlı Beştepe Gross Yanı Shell'de Buluşmamızın Ardından Gece Yolculuğumuza Başlıyoruz.Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Dalyan, Iztuzu Plajı, Fethiye, Ölüdeniz, Yamaç Paraşütü 2 gün programını görmek için tıklayınız

 Dalyan, Iztuzu Plajı, Kaunos Kral Mezarları, Fethiye, Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Yamaç Paraşütü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Afyon’da vereceğimiz mola sonrasında, Susurluk’ta vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molamızın ardından Selçuk ve Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Deniz, Kumsal, Güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölü’nü denize bağlayan Dalyan’a ulaştığımızda (Ekstra) Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz. Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajı’na doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Bu gezimizde, sazlıklar ve Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katacaktır. İztuzu Plajı’nda verilen serbest zaman ve yüzme molasının ardından vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Göcek’e uğruyoruz. Güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göcek’teki gezimizi tamamlayarak, Katrancı Koyu’nun güzel manzarasını görerek ve fotoğraflarını çekerek Fethiye’ye ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Fethiye’nin en tanınmış yüzü ve dünyalara değer güzelliği ile Ölüdeniz’e gidiyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyu’nu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada (Ekstra) Yamaç Paraşütü etkinliğimize katılabilirler. Babadağ’dan Ölüdeniz’e doğru olan bu atlayış, Yamaç Paraşütü konusunda Dünya’nın en güzel güzergahı olarak kabul ediliyor. Yüzme molamızın sonrasında Fethiye’deki otelimize ulaşıyoruz. Tur süresi boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Susurluk - Metro Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman ekstra
Öğle Yemeği: Caunos - Restoran / Serbest Menü / ekstra
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fethiye -  Hotel Seril2 ,veyaTelmessos Otel vb.Konaklama: Fethiye Otelleri

3.

Gün
On İki Adalar Tekne Turu, Kayaköy, Yörük Pazarı, Barlar Sokağı 3 gün programını görmek için tıklayınız

Fethiye, On İki Adalar Tekne Turu, Yüzme Molaları, Kayaköy, Yörük Pazarı, Fethiye Barlar Sokağı

Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu'muzun 3. Gününde, Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Fethiye Limanı’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız, (Ekstra) On İki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. güneşlenip doğanın tadını çıkarabileceğiniz Kızıl Ada, doğa harikası koyları, turkuaz denizi ve tarihi ile Göcek Adası, sadece tekne ile gelinebilinmesinden dolayı doğallığını bozmayan Tavşan Adası, mavi ile yeşilin buluştuğu Yassıcılar Adası, sakin denizde yüzmeyi ve doğada huzurlu vakit geçirmeyi sevenler için Katrancı Koyu, tarihi kalıntıları ve sessizliğiyle ilginizi çekecek Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalardaki yüzme molalarımızın ardından vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Rumların "Uzak Diyar" anlamına gelen Makri dedikleri Fethiye’ye ulaşıyoruz. Fethiye’de aracımızla buluştuktan sonra eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken o yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından yol üzerinde Yörük Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Alışverişlerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde. Dileyen konuklarımızla Yemek Sonrasında Fethiye'de (Ekstra) Barlar Turu’na çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Göcek - Tekne Turu / Tavuk Alabalık Makarna Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fethiye - Hotel Seril2 ,veya  Telmessos Otel vb.Konaklama: Fethiye Otelleri

4.

Gün
Kelebekler Vadisi, Mavi Yolculuk, Dalış Turu, Jeep Safari, 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kelebekler Vadisi, Mavi Yolculuk Tekne Turu, Tam Gün Dalış Turu, Jeep Safari, Fethiye Barlar Sokağı

Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu'muzun 4. Gününde, Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, rehberimizle buluşarak, gün içerisinde yapılabilecek aktivitelerin detaylarını öğreniyoruz. Bu Bilgiler Dahilinde;

1. Alternatif: Otelde kalıp, dilediğiniz kadar dinlenebilir, yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.
2. Alternatif: Tam Gün (Ekstra) Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu: Dileyen misafirlerimizle birlikte Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Plajı’na gidiyoruz. Vadi içinde yürüyüş yapabilir ya da eşsiz denizin keyfini çıkarmak üzere sahilde vakit geçirebilirsiniz.
3. Alternatif: Tam Gün (Ekstra) Fethiye Dalış Turu: Bize özel transfer aracımızla, dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrasında, dalış noktalarına gidiyoruz.
4. Alternatif: Tam Gün (Ekstra) Fethiye Jeep Safari: Aktivitemiz Fethiye Akdağ’da gerçekleşecektir. Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. zipline, bungee jumping, ringo rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Gizlikent Şelalesi’ni görüp Yakapark’a çıkıyoruz.

Tüm gezilerimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde. Dileyen konuklarımızla Yemek Sonrasında 1424'te Osmanlı topraklarına katılan, zamanla Meğri'ye dönüşen adı, 1914'te uçağı düşen ilk hava şehitlerinden Fethi Bey'in anısına Fethiye olarak değiştirimiş Fethiye'de (Ekstra) Barlar Turu’na çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Seçilen Aktiviteye Göre Ekstra Olarak Alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fethiye - Hotel Seril2 ,Telmessos OtelKonaklama: Fethiye Otelleri

5.

Gün
Patara Plajı, Kaputaş Plajı, Kalkan, Kaş, Batık Şehir 5 gün programını görmek için tıklayınız

Saklıkent, Eşen Çayı, Karaçay, Patara Plajı, Kaputaş Plajı, Kalkan, Kaş, Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu, Kekova Adası, Batık Şehir

Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu'muzun 5. Gününde, Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla (Ekstra) Rafting yapabilirler. Keyifli ve bol eğlenceli geçen Saklıkent gezimizin ardından, 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem koyu panoramik olarak görüp Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ta vereceğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirler. Ardından Üçağız Köyü’ne gidiyor ve dileyen misafirlerimizle (Ekstra) Kekova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Kaş’ta Serbest Gezi yapabilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde. Dileyen konuklarımızla Yemek Sonrasında Fethiye'de (Ekstra) Barlar Turu’na çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Kekova - Tekne Turu / Tavuk Alabalık Makarna Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fethiye - Hotel Seril2, veya Telmessos Otel vb.Konaklama: Fethiye Otelleri

6.

Gün
Sualtı Mağaraları, Sedir Adası, Sakar Geçidi 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gökova, Sualtı Mağaraları, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Azmak Çayı Manzarası, Sakar Geçidi, 

Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu'muzun 6. Gününde, Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, evleriyle mimari ödül sahibi olan ve özellikle Nail Çakırhan Evi ile ön plana çıkan Akyaka’ya ulaşıyoruz. Azmak Çayı kenarında vereceğimiz kısa molanın ardından dileyen misafirlerimizle birlikte (Ekstra) Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Bu tekne turumuzda; Sualtı Mağaraları, İncekum, Gelibolu Adası, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’nda vereceğimiz yüzme molasının ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz ise Akyaka’daki plajlarda vakit geçirebilirler. Akyaka beldesinden ayrılırken kalbimizi Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve Gökova'yi Muğla'ya baglayan, 670 m. rakimli tepeden deniz seviyesine inen, Kargasekmez olarak tabir edilen keskin virajlari ile ünlü Sakar Geçidi’ne tırmanmaya başlıyoruz. Sakar Geçidi’nden Gökova Körfezi’nin muhteşem manzarasını fotoğraflayacağız. Ardından serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon'da vereceğimiz moladan sonra Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Aritta Tur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.


Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Gökova - Tekne Turu / Tavuk Alabalık Makarna Menü EKSTRA
Akşam Yemeği: Dinleme Tesisde ekstra
Konaklama: Yapılmayacak

Ankara - Fehtiye Ne kadar Mesafede?

Ankara Fehtiye arası mesafe :  615,1 km D330 üzerinden
Ankara Fehtiye arası süre : .7 sa. 50 dk.

Ankara Çıkışlı Likya Kaş Kalkan Turu Sirküsü, Yayınlandığı 17.04.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Güvencesi
- Otellerde 4 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 4 Kahvaltı ve 4 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri
- Gökova Tekne Turu (Yemek Dahil Değildir)

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Yamaç Paraşütü (Ekstra:140USD)
• Jeep Safari Turu (Ekstra:250.TL)
• Fethiye Dalış Turu (Ekstra:350.TL)
• Dalyan Tekne Turu (Ekstra:.350TL)
• Kekova Tekne Turu (Ekstra:325.TL)
• 12 Adalar Tekne Turu (Ekstra:400.TL)
• Saklıkent Rafting Turu (Ekstra:200.TL)
• Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra:400.TL)

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Ankara Çıkışlı 4 Gece Otel Konaklamalı Kaş Kalkan Turu;


Turumuzun Süresi 5 Gece 6 Takvim Günüdür. 4 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#LKK-4G-O
LOKASYON:
Fethiye-Kaş (Ankara, Polatlı çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:10 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
00:20 Anka Mall Emniyet Önü
00:30 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
00:45 Dikmen Kavşağı Köprüsü
01:15 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell
BİTİŞ:
Gölbaşı Pak Otel Karşısı,
Dikmen Kavşağı Köprüsü,
Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı,
Anka Mall Emniyet Karşısı,
ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 1 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 4 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. - Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir. Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kaş Kalkan Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125