Kurban Bayramı Özel Batı Karadeniz Turu

  • Kurban Bayramı Özel Batı Karadeniz Turu : Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuza Hoşgeldiniz
  • Kurban Bayramı Özel Batı Karadeniz Turu : Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuza Hoşgeldiniz
  • Kurban Bayramı Özel Batı Karadeniz Turu : Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuza Hoşgeldiniz
  • Gölcük ün Muhteşem Manzarası
  • Yedigöller Dilek Çeşmesi
  • Amasra nın Denizi
  • Doya Doya Batı Karadeniz Turu
  • Safranbolu nun Tarih Sokakları
  • Yöresel Ürün Alış Verişi
Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuza Hoşgeldiniz

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu

Gölcük Turu, Yedigöller Turu, Safranbolu Turu, Amasra Turu

Çıkış - Dönüş Saatleri

Ankara'dan Çıkış Günü ve Saati : 7:00
Ankara'ya Dönüş Günü ve Saati : 21:30

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara Gölcük Yedigöller 1 gün programını görmek için tıklayınız


Aritta Tur Kalkış Noktaları
07:00 Meşrutiyet Cd. Mado Önü
07:10 Milli Kütüphane Aşti Yönü
07:15 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:20 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:30 Batıkent Jandarma Karşısı
07:45 Optimum Kepez Durakları

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda ilk olarak doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu Gölcük'e geçiyoruz. Burada göl etrafında yürüyüş yapabilir, fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan tesislerden faydalanabilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşarak ardından ilk olarak baharda yeşile, sonbaharda sarıya vurgun olanların uğrak yeri, Cennetten bir köşe Kapankaya Tepesi Manzara Seyir Yerine çıkıp, küçük gölleri ve vadideki eşsiz güzellikleri görüyoruz. Vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında yurdumuzun en güzel ve karışık doğal ormanlarına da sahip olan Yedigöller Milli Parkı’na’na ulaşarak aracımızdan ineceğiz ve Rehberimiz ile beraber yürümeye başlıyoruz. Adı gibi uzun ve ince olan İncegöl'ü, iç kısımlarındaki sazlardan adını alan Sazlıgöl'ü, çevresi 100 m. civarında Seringöl'ü, diğer adı Küçük Göl olarak bilinen Kurugöl'ü, platosunun en geniş gölü Nazlıgöl'ü ve dibinden sızdırdığı suyun, yüzeye çıkarak oluşturduğu Şelale’yi göreceğiz. Yedigölün Yedi çeşmesinden birer yudum alıp, Yedi dilek tutacağımız Dilek Çeşmesi görüp, en derin yeri 10 m olan Deringöl ve en derin yeri 15 m olan Büyükgöl’ ulaşıyoruz. Çevresinde verilecek Serbest Zamanınızda, manzara resimleri çektikten sonra Rehberimiz ile aracımızdan İndiğimiz yerde buluşarak Yedigöller’den ayrılıp otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ile Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turumuzun ilk gününü tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Araçta sandviç paketi şeklinde alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: 7 Göller - Ayı Kayası Restoran / Ekmek Arası Köfte veya Sucuk (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Aygür Hotel veya Kanyon Vadi Hotel

Ankara - Bolu Ne kadar Mesafede?

Ankara Bolu Yedigöller arası mesafe : 217 kilometre.
Ankara Bolu Yedigöller arası süre : 2 saat 51 dakika.
Konaklama: Aygür Hotel veya Kanyon Vadi Hotel

2.

Gün
Safranbolu Hıdırlık Cam Teras Bakacak Tepe Amasra Ankara 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turu muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, bozulmamış tarihi dokusu ve evleri ile bizleri zamanda yolculuğa çıkaracak olan Safranbolu’ya varıyoruz. 18. yüzyıl sonları ve 19. yüzyıl başlarının ince mimari özelliklerini hala korumakta olan ve UNİCEF’in Dünya Mirası Listesi’ndeki Safranbolu’da Hıdırlık Tepesi, Arasta, Köprülü Mehmet Paşa Camii ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve hemen ardından serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda yöresel ürün alış verişi yapabilir, Safranbolu'nun tarihi evlerini ve sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Serbest zamanımızın dolmasının ardından yaklaşık 70 metre yükseğe kurulan Cam Teras’a çıkıyor ve Tokatlı Kanyonu Manzarasını izliyoruz. Batı Karadeniz Turumuzun Safranbolu etabını Cam Terasta sonlandırıyor ve Batı Karadeniz'in yolculuğumuzun sonunda yol üzerinde ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası Yol Anıtı”nın önünden geçerek, İskender'in baldızı İranli Kraliçe Amastris’in şehrine önce Bakacak Tepesi'nden panoramik olarak bakıp, Iskitler'in bir kolu olan Amazonların Sesamos adı ile kurduğu Amasra’ya ulaşacağız. Türk Rock Müziği yapan, söz yazarı ve oyuncu Barış Akarsu Anıtı, Amasra ile Boztepe Adası’nı birbirine bağlayan Kemere Köprüsü, Cenevizliler tarafından yoğun biçimde kullanılmış Tarihi Kale Surları gibi kentin önemli noktalarını ziyaret ederek, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında arzu eden misafirlerimiz, Tahtacılar Çarşısı da denilen Çekiciler Çarşısında alışveriş yapabilir, Küçük Limanda veya Büyük Limanda denize girebilir, fotoğraf çekebilir, Tekne Turu’na (Ekstra) katılabilirler. Molamızın bitiminde Amasra’dan ayrılarak Ankara’ya hareket ediyoruz. Büyüklerinize Uzun Ömür dilemenin en güzel yolu olan Bastonları ile meşhur Devrek'ten geçerek 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ArittaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Amasra - Liman Restoran / Balık Salata Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Dörtdivan - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)


Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı1 Gece 2 gün Konaklamalı Batı Karadeniz Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.05.2023 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği
-Safranbolu Cam Teras Giriş Ücreti (7 TL)

EK BİLGİLER

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Gündür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter
Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#BATI-K-O
LOKASYON:
Batı Karadeniz (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 Meşrutiyet Cad. Mado Önü
07:10 Milli Kütüphane Aşti Yönü
07:15 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:20 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:30 Batıkent Jandarma Karşısı
07:45 Optimum Kepez Durakları
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 1 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 4 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. - Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir. Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

3.390TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kurban Bayramı Özel Batı Karadeniz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125