•  Mersin Yüzme Turu: Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Mersin Yüzme Turumuza Hoşgeldiniz.
  •  Mersin Yüzme Turu: Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Mersin Yüzme Turumuza Hoşgeldiniz.
  •  Mersin Yüzme Turu: Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Mersin Yüzme Turumuza Hoşgeldiniz.
  • Tarsus Şelalesi
  • Kızkalesi Tekne Turu
  • Korykos Antik Kenti
Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Mersin Yüzme Turumuza Hoşgeldiniz.

Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu

Tarsus Şelalesi, Nusrat Mayın, Mersin, Kızkalesi ve Tekne Turu

Çıkış - Dönüş Saatleri

Ankara'dan Çıkış Günü ve Saati : 00:10
Ankara'ya Dönüş Günü ve Saati : 23:00

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara Tarsus Şelalesi, Nusrat Mayın Gemisi, Yüzme Molası 1 gün programını görmek için tıklayınız

Aritta Tur Kalkış Noktaları

00:15 Meşrutiyet Cd. Mado Önü
00:25 Sıhhiye Köprüsü Altından
00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
00:45 Taurus Alışveriş Merkezi
00:55 Gölbaşı Pak Otel Yanı Bp

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Lunch Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Gölbaşı Pozantı istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, Toros Dağları’ndan İç Anadolu’ya geçit veren Ticaret Yolları üzerinde olması nedeni ile önemli Ticaret Merkezi Tarsus’a ulaşıyoruz. Berdan Çayı üzerinde, 4–5 m yükseklikten dökülen, Roma döneminde çevresi mezarlık olarak kullanılmış Tarsus Şelalesi’nde vereceğimiz Fotoğraf Molası bitiminde, Çanakkale Boğazı’na döşediği Mayınlar ile Bouvet, Irresistible ve Ocean zırhlılarını sulara gömmüş Nusrat Mayın Gemisi’ni görerek, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Otelimize ulaşacağız. Akşam Yemeği saatine kadar Otelimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Ulukışla – Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Tarsus – Göksel Tantuni / Tantuni Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Erdemli – Doramar Otel Vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Doramar Otel

2.

Gün
Yarım Pansiyon Konaklama, Tam Gün Yüzme Molası 2 gün programını görmek için tıklayınız

Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu’muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, bilinen en eski ismi Kizzuvatna, Hitit devrinde ise Kue olarak anılan Mersin’in Erdemli İlçesindeki otelimizde dileyen misafirlerimiz, Osmanlı döneminde Bahr-i Sefīd olarak anılan, Atlas Okyanusu’na bağlı, 2.5 milyon km² civarında alanı kaplayan, Çarşaf gibi mavinin her tonunu ayrı barındıran tertemiz denizi ve Kumlu Sahili ile Akdeniz’de yüzebilir, işletmelerde sahilin keyfini sürebilir, sahil boyunca yürüyebilir, alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında adını, 15. yüzyılda İç Anadolu’dan geldiği sanılan Erdemoğulları adındaki bir Türkmen aşiretinin, Erdem Bey adındaki aşiret beyinin adından alan Erdemli’deki Otelimizde, Tüm Gün Otelimizin keyfini çıkarabilir, Otelimizin Aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Erdemli – Doramar Otel Vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Doramar Otel

3.

Gün
Kız Kalesi Tekne Turu, Narlı Kuyu, Kızlar Hamamı 3 gün programını görmek için tıklayınız

Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu’muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, antik dönemlerde korsanların kullandığı, I. Aleksios döneminde, anlatıya göre Korykos Kralı’nın kızını korumak maksatlı inşa edilen Kız Kalesi’nin karşısındaki iskelemize ulaşıyoruz ve Saat 11:00’da Teknemize (Ekstra) binerek Akkum ve Akyar’dan geçerek soğuk ve tatlı suyu ile diğer koylardan farklı, Narlıkuyu’da Yüzme Molası veriyoruz. Sonrasında, cam gibi berrak bir denize sahip, Zeus’un kızlarının banyo yaptığı Kızlar Hamamı’nda vereceğimiz Yüzme ve Öğle Yemeği Molası sonrasında Kırmızı renkli duvarları ile makro fotoğrafçılar için uygun, zamanında Akdeniz foku görüldüğü için bu adla anılan Fok Mağarasında ve 1199 yılında I. Leon tarafından yaptırılmış Kız Kalesi’nde vereceğimiz Yüzme Molası sonrasında Saat 17:00’da teknemizden inerek Mersin’deki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Aleyna – Tekne Turu / Balık veya Tavuk Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Konaklama: Erdemli – Doramar Otel Vb. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Doramar Otel

4.

Gün
Cennet Cehannem Mağarası, Ashâb-ı Kehf Mağarası Ankara 4 gün programını görmek için tıklayınız

Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu’muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra) Yer altı sularının uzun yıllar boyunca kireç tabakasını eriterek içerisindeki suyun boşalması ile altı oyulan tavan yapısının çökmesiyle meydana gelmiş, çapları 250 ve 110 metre, derinliği 70 metre olan Cennet Obruğunu ve çapları 50 m ve 75 m, derinliği 110 metre olan Cehennem Obruğunu gördükten sonra Otelimize tekrar dönüp Çıkış işlemlerimizden sonra Tarsus’a ulaşıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Tek Tanrı inancına sahip Gençlerin 309 Yıl saklandıkları, M.S. 250 civarında, Roma İmparatorluğu’nun Hristiyanlara yönelik zulümlerde bulunduğu dönemde yaşandığına inanılan Ashâb-ı Kehf Mağarası ziyaretimiz sonrası Aksaray istikameti ile 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Arittatur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Narlıkuyu – Çınaraltı Restoran / Balık Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Aksaray – Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır. (Dahil Değildir)


Ankara Çıkışlı 3 Gece Konaklamalı Mersin Kızkalesi Yüzme Turu Sirküsü, 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak 10.05.2023 Tarihinde Yayınlanmıştır. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü, Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Aritta Tur Turizm Güvencesi
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
- Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği


EK BİLGİLER

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MYT-KNK-O
LOKASYON:
Mersin (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
00:15 Meşrutiyet Cd. Mado Önü
00:25 Sıhhiye Köprüsü Altından
00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
00:45 Taurus Alışveriş Merkezi
01:00 Gölbaşı Pak Otel Yanı Bp
İPTAL POLİTİKASI:
- Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 1 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 4 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. - Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. - Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir. Not: Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
300 TL
Tekne Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Mersin Yüzme Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125