Ankara Çıkışlı Kayak Turları

Çıkış Tarihi
ANKARA ÇIKIŞLI KAYAK TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Erciyes Kayak Turu (Kayseri Konaklama)

  Ankara Çıkışlı 2 Gece Kayseri Konaklamalı Erciyes Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  3 Gün
  Otobus
  2.590TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Uludağ Kayak Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Uludağ Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  1 Gün
  Otobus
  1.300TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

  Düzenlediğimiz Ankara Çıkışlı Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  1 Gün
  Otobus
  900TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Bursa Uludağ Cumalıkızık Turu

  Ankara Çıkışlı Konaklamalı Uludağ Kayak Merkezi • Cumalıkızık Köyü • Tophane • Ulu Camii • Koza Han
  2 Gün
  Otobus
  2.300TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Elmadağ Kayak Turu

  Düzenlediğimiz Ankara Çıkışlı Günübirlik Elmadağ Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  1 Gün
  Otobus
  690TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Kayak Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  -%10
  1 Gün
  Otobus
  750TL
  833TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Ilgaz Kayak Turu

  Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Ilgaz Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  2 Gün
  Otobus
  2.490TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Erciyes Kayak Turu

  Ankara Çıkışlı Günübirlik Erciyes Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  -%10
  1 Gün
  Otobus
  1.250TL
  1.389TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Kapadokya Ve Erciyes Kayak Turu (Nevşehir Konaklama)

  Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Erciyes Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  2 Gün
  Otobus
  2.190TL
  Detaylar
 • Erciyes Kayak Turu (Kayseri Konaklama)

  Düzenlediğimiz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Erciyes Kayak Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  2 Gün
  Otobus
  2.190TL
  Detaylar
 • Konaklamalı Bursa Uludağ Kayak Turu

  Ankara 'dan 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Bursa Uludağ Kayak Turuna Davetlisiniz.
  2 Gün
  Otobus
  2.700TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Kışın gelmesiyle birlikte kayak tutkunları, kayak merkezlerindeki pistlerde heyecan dolu anlar yaşamak için yollara düşüyorlar. Ankara Çıkışlı Günübirlik Kayak Turları veya Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kayak Turunda bu tutkulu kayak severlere hizmet veren turlardan biridir. Bu turlar, hem eğlenceli hem de ekonomik bir kayak tatili için idealdir. 
Kayak Keyfini Doyasıya Yaşayacağınız 10 Kayak Merkezi;
Tatil anlayışını yazdan kurtarıp kışın tadını çıkarma vakti geldi diye düşünenler için, Türkiye’nin hemen her bir bölgesinden en iyi kayak merkezlerini listeledik.

Ilgaz Kayak Turu ;

“Anadolu’nun Yüce Dağı” Ilgaz ‘da kurulan kayak tesisi Kastamonu merkeze 40 km uzaklıkta. Gece gündüz kaymak isteyenler aklınızda olsun Ilgaz aydınlatma ve gece de çalışan telesiyejleri ile gece kayak hizmeti de veriyor. Karadeniz konukseverliği kendini dağ başında bile hissettiriyor, özellikle de Karadeniz kahvaltılarının vazgeçilmezi olan nefis tadıyla kuymakla. Özetle, kuymak yiyerek toplanan enerjiyi gece gündüz kayarak harcamak eşittir Ilgaz. En yakın havalimanı Kastamonu havalimanı.

Kartalkaya Kayak Turu ;

Kartalkaya. Bolu şehir merkezine 38 km uzaklıktaolan kayak merkezine, İstanbul-Ankara karayolu üzerinden ulaşılabiliyor. Kayak merkezinde profesyonel snowpark da bulunuyor. Kartalkaya, lüks otelleri, düzgün pistleri ile snowboard düşkünlerinin gözdesi. Kayak bilmiyorsanız dahi, kış tatili için de tercih edilebilecek bir rota.

Erciyes Kayak Turu ;

İçanadolu bölgesinin kış incisi Erciyes kayak merkezi Kayseri havalimanına 27 km uzaklıkta yer alıyor. Şehirden de kolayca ulaşılan kayak merkezinde öğrenciler için indirimli bilet uygulaması var. Kapadokya’ya da sadece 70 km uzaklıkta yer alması ve Uluslararası kayak ve snowboard kupalarına da ev sahipliği yapmasıyla kısa sürede Kayseri sucuğunun ününü alacak gibi duruyor. Olağanüstü Kapadokya coğrafyasında uluslararası standartlarda kayak keyfi için Erciyes Kayak Merkezini bir kenara not edin.

Kartepe Kayak Merkezi

Kocaeli’nde yer alan Kartepe kayak merkezi bir doğa harikası olan Sapanca Gölü’ne yakınlığı ile biliniyor. İstanbul’dan karayolu ile bir saatte ulaşılabilen kayak merkezine, İstanbul’dan kış boyu hergün düzenli servis seferleri düzenleniyor. Amatör ve profesyöneller için uygun olan pistler ve konaklama imkanlarını söylemeye bile gerek yok. Ankara’da yaşayanlar için haftasonu kayak kaçamağı yapılabilecek bir adres Kartepe.

Uludağ Kayak Merkezi

Türkiye’de kayak merkezi denince ilk olarak Bursa Uludağ geliyor. Bir çoğumuzun Yeşilçam filmlerinde sıklıkla duyduğu Ulduğu kayak merkezinin ilk halinden eser yok bugünlerde. Birbirinden özel tesisleri ve modern otelleri ile hem yerli hem yabancı turistler için bir çok açıdan oldukça cazip. Bursa şehir merkezine 36 km mesafede yer alan kayak merkezinde gece hayatı da capcanlı. Uludağ denince gündüz kayak, gece ise eğlence ve dans misafirleri bekliyor.

Palandöken Kayak Merkezi;

Türkiye`nin soğukta rekorlar kıran şehri Erzurum’da yer alan Palandöken, soğuğun eğlenceye dönüştüğü bir yer. Erzurum havalimanına 30 dakika mesafede bulunan kayak merkezinde oteller mevcut olsa da, şehir merkezine uzaklığın 7 km olması ve şehir merkezinden otobüs seferlerinin düzenlenmesi otel seçeneğini arttırıyor. Eksi 40’lara varan soğuğun etkisi ile kar kalitesinin yüksek olduğu Palandöken, Uluslararası üniversiteler kış olimpiyatına da ev sahipliği yaptı. Şehirden kopmadan dünya standartlarında kayak keyfi arayanlar için alternatif bir adres Palandöken

Sarıkamış Kayak Merkezi ;

Doğu’nun İsviçre’si olarak bilinen Sarıkamış tıpkı Alplerdeki gibi kristal kar tipine sahip. Kar kalitesi ve pistleri ile dünya ile yarışan kayak merkezi, Kars şehir merkezine 60, Kars havalimanına ise 50 km mesafede. Yılın 6 ayı karla geçen Sarıkamış kayağın yanısıra muhteşem snowboard pistlerine de sahip. Orhan Pamuk’un “Kar” romanı ve Nuri Bilge Ceylan’ın “İklimler” filminden duyduğumuz Kars kışına bir de Sarıkamış’ta kaydıktan sonra bakmak lazım. Kısaca, sanatla kayak eşittir Sarıkamış. En yakın havaalanı Kars Harakani Havalimanı.

Davraz Kayak Merkezi ;

Akdeniz’in parlayan yıldızı ise Davraz Kayak Merkezi. Isparta’ya uzaklığı 26 km olan kayak merkezinde amatör veya profesyonel tüm kayakçılara hitap eden uygun toplam 12 pist bulunuyor. Eğirdir Gölü manzarası, kayak keyfini büyüleyici kılıyor. Kayak merkezi ve şehir merkezinin yanısıra, pistlere 8 km uzaklıktaki Çobanisa Köyü de konaklama alternatifleri sunuyor. Manzara, köy, kayak kısacası kayağa, doğaya ve doğala dönüş eşittir Davraz.

Zigana Kayak Merkezi ;

“Oy gidelim Zigana’ya” sözleri ile Volkan Konak’ın Dido şarkısında kasttetiği yer tam olarak Trabzon merkeze 50 km uzaklıktaki Zigana dağı. Ben de gideceksek kışın gidelim diyorum. Çünkü kaliteli tesisleri ve eşsiz manzarasıyla Zigana kayak merkezi Karadeniz havasını kışın solumanın en güzel yolu . Kısacası hem kaymak hem de ruhu dinlemek eşittir Zigana.

Bozdağ Kayak Merkezi ;

İzmir’e 110 km mesafedeki Bozdağ ise İzmir’in kış gözdesi. Ödemiş ilçesinin Bozdağ köyünde bulunan kayak merkezi haftasonları yoğun ilgi görüyor. Daha düşük ücretler için hafta içini beklemeniz gerekebilir. İzmir’de kış sezonu kısa olduğundan Bozdağ kayak merkezine gidilmeden önce mutlaka kar durumu bilgisi alınması gerektiği bilgisini de verelim. Şansa bağlı kayak eşittir Bozdağ. En yakın havalimanı Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı.

Kayak Turları'nda Ne Yenir, Ne İçilir?
- Ekmek Arası Sucuk
- Ekmek Arası Köfte
- Ekmek Arası Tavuk
- Çay
- Kahve
- Soğuk İçecekler
- Salata
Kayak Turları’na Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?
- Şarj Aleti
- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı
- PowerBank
- Ağrı Kesici
- Fotoğraf Makinesi
- Yedek Kıyafetler
- Sırt Çantası
- Kayak Takımı
- Kayak Gözlüğü
- Kayak Kaslı
- Yedek Kayak Elbisesi
- Kayak Montu
- Kayak Pantalonu
- Kayak Eldiveni
- Kızak


İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125