Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Turlar

Çıkış Tarihi
ANKARA ÇIKIŞLI 1 GECE 2 GÜN KONAKLAMALI TURLAR LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Kapadokya Ve Ihlara Vadisi Turu

  Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Ihlara Vadisi Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  -%10
  2 Gün
  Otobus
  2.890TL
  3.211TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Izmir Çeşme Alaçatı Kuşadası Şirince Efes Turu

  Ankara 'dan İzmir Çeşme Alaçatı Kuşadası Şirince Efes'e GİDİYORUZ Her haftasonu 1 gece 2 gün Konaklamalı
  2 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • Istanbul Adalar Saraylar Şile Ağvaturu

  Ankara'dan İstanbul Adalar Saraylar Şile AğvaTur a GİDİYORUZ Her hafta 2 gece 3 gün Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı. Sabret Gönül Bir Gün Olur, Bu Hasret Biter, Bir…
  3 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Kurban Bayramı Özel Alaçatı Efes Pamukkale Salda Turu

  Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı Özel 1 Gece Otel Konaklamalı Alaçatı Efes Pamukkale Salda Turu Rum Mimarisi ile Osmanlı Mimarisinin Birleştiği Sokakları İçin Çeşme…
  3 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • Kurban Bayramı Özel Istanbul Ve Adalar Turu

  Kurban Bayramı Özel Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı İstanbul ve Adalar Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  2 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Ankara, Türkiye'nin başkenti ve tarihi bir şehir olmasıyla birlikte, doğanın doğal güzellikleri ve turistik mekanlarıyla da dikkat çekiyor. Eğer siz de Ankara'da eve veya bu şehre seyahat etmeyi planlıyorsanız, size önerimiz 1 gece 2 gün konaklamalı turlara katılmak. Bu turlar, hem şehirdeki önemli noktaları keşfetmenizi sağlayacak hem de çevredeki doğal güzellikleri deneyimlemenizi bekliyoruz. İşte Ankara çıkışlı 1 gece 2 gün konaklamalı tur seçeneklerini inceliyebilirsiniz.

Kapadokya Turu: Ankara'dan hareket eden bu tur, yaklaşık 4 dakikada bir yolculuğun ardından sizi mükemmel güzelliklere sahip Kapadokya'ya taşıyor. Göreme Açık Hava Müzesi'ni ziyaret edebilir, peri bacalarıyla ünlü Paşabağı ve Devrent Vadisi'ni keşfedebilirsiniz. Ayrıca peri bacalarının üzerinde yapılmış olan balon turlarına katılarak unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Geceyi Kapadokya'da geçirerek, sabahın erken saatlerinde Ankara'ya dönüş yapabilirsiniz.

Safranbolu ve Amasra Turu: Bu tur, Ankara'dan hareket ederek sizi Karadeniz'in mükemmel güzelliklerine taşıyor. İlk Durağınız Safranbolu olacak. Burada Osmanlı döneminden kalma tarihi evleri gezebilir, tarihi çarşıda alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Amasra'ya ait levhalar, Karadeniz'in mavi sularında serinleyebilir ve tarihi Amasra Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Geceyi Amasra'da geçirerek, ertesi gün Ankara'ya dönebilirsiniz.

Ankara-İstanbul Turu: Bu tur, Ankara'dan yolculuk İstanbul'a kadar uzanan bir yolculuğu kapsıyor. İstanbul'a ulaşmaktan önce Bursa'ya uğrayarak, Osmanlı İmparatorluğu'nun başkenti Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Ardından İstanbul'a yönelik değerlendirmeler, tarihi yarımadayı gezebilir, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı gibi önemli yerleri ziyaret edebilirsiniz. İstanbul'un zengin kültürel özelliklerine ve eşsiz manzaraları sizi büyüleyecektir. Geceleme İstanbul'da gittikten sonra Ankara'ya dönebilirsiniz.

Bu turlar, Ankara'dan kisa bir geziden kaçamaklar yapmak isteyenler için ideal seçeneklerdir. Konaklama, tur fiyatları ve seyahat acenteleriyle ilgili ayrıntılar hakkında danışma danışmanları hakkında daha fazla bilgi edinin. Özellikle yoğun çalışma temposundan kısa bir süreye uzaklaşmak isteyenler için bu turlar harika bir fırsat sunuyor.

Buraya gelmek, seyahat etmek için yeni yerleri kullanmakla kalmaz, aynı zamanda yeni deneyimler kazandırır ve ruhunuzu yeniler. Ankara çıkışlı 1 gece 2 gün konaklamalı turlarla sonuçlara gitmeye başlayın ve unutulmaz anılar biriktirin!

Umarım bu blog yazısı Ankara çıkışlı 1 gece 2 gün konaklamalı turlar hakkında fikir vermiştir. Seyahat planlamalarınızda bu turları göz önünde bulundurarak keyifli bir kaçamak yapabilirsiniz. İyi seyahatler!


İLETİŞİM

[email protected]
+905451700202
Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 10/28
    Kızılay / Çankaya / Ankara, 06420
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Aritta Turizm - Türsab: 7125